Daily Coding Problem - Zaczynamy Daily Coding Problem - Getting Started

W dzisiejszych czasach programowanie jest jednym z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Aby być dobrym programistą, nie wystarczy znać tylko podstawy języków programowania. Warto stale rozwijać swoje umiejętności, angażując się w wyzwania, które pozwolą nam nauczyć się czegoś nowego.

Dlatego też zacząłem korzystać z newslettera Daily Coding Problem, który przysyła mi codziennie zadania programistyczne do rozwiązania.

Dzisiaj rozwiązałem pierwsze zadanie z newslettera. Gdzie znajdziesz rozwiązanie postawionego zadania oraz opis procesu jego rozwiązywania.

Mam nadzieję, że moje zabawy z tym narzędziem zachęcą także Cię do spróbowania swoich sił w rozwiązywaniu codziennych zadań programistycznych i w ten sposób będziesz stale doskonalić swoje umiejętności.

Czym jest Daily Coding Problem

Oprócz możliwości regularnego rozwiązywania zadań programistycznych, newsletter "Daily Coding Problem" oferuje wiele innych zalet dla programistów. Oto niektóre z nich:

  • Wysoka częstotliwość: Newsletter przysyła codziennie zadanie do rozwiązania, co pozwala programistom na regularne ćwiczenie swoich umiejętności.
  • Różnorodność: Zadania przysyłane przez "Daily Coding Problem" są różnorodne i dotyczą różnych dziedzin programowania. Dzięki czemu możesz rozszerzać swoją wiedzę i poznawać nowe algorytmy.
  • W wersji premium (za $9/mies) otrzymujesz rozwiązania i wyjaśnienia
    • Ale dzięki mojemu blogowi masz je za darmo!
  • W wersji oryginalnej rozwiązania są w Pythonie.
    • Dzięki mojej witrynie znajdziesz rozwiązania w swoim ulubionym języku PHP!

Wszystkie te zalety sprawiają, że "Daily Coding Problem" jest świetnym narzędziem dla programistów, którzy chcą stale doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się jako specjaliści w dziedzinie programowania.

Wpadaj do mniie aby porównac swoje roziązania z tym co ja przedstawię w kategorii Daily Coding Problem


Materiał przygotował dla Was:
Andrzej EZNAWCA Mazur
Zapraszam na moje strony:
LekcjePHP.pl
Eznawca.pl